Krośnieńska B-klasa, grupa III.

Tęcza Zręcin - Standart Święcany  0 - 1 (0 - 0)

bramka: Adam Janusz 72'

Standart Święcany: Karol Okarma - Jakub Kosiba, Krystian Sychta, Paweł Sendra, Sebastian Ryba - Robert Wenc, Paweł Zając, Bartłomiej Krzysztofik, Radosław Kosiba - Adam Janusz, Krystian Dybaś oraz Sebastian Słowik, Patryk Korneusz, Damian Kosiński, Daniel Gajecki, Dariusz Turek..

Ostatni raz mecz pomiędzy Standartem Święcany a Tęczą Zręcin odbył się 13 czerwca 2004 roku na poziomie krośnieńskiej A-klasy. Na stadionie w Zręcinie padł remis 1 -1. Dwanaście lat później te drużyny spotkały się ponownie w Zręcinie w krośnieńskiej B-klasie. Tym razem Standart wygrał 1 -0. Wyjazd do Zręcina miał być jednym z najcięższych meczów w sezonie. Pierwsze dwadzieścia minut to wyrównana gra. Obydwa zespoły grały agresywnie, nie pozwalając przeciwnikowi na wiele. Ostatni kwadrans to przegrzewa gospodarzy, którzy często gościli pod naszym polem karnym. W drugiej połowie to Święcany miały więcej z gry. Zręcin nie zagroził poważnie bramce strzeżonej przez Karola Okamrę. Decydujący cios Standart zadał w 72 minucie. Precyzyjną wrzutkę Bartka Krzysztofika, efektownie wykorzystał Adam Janusz, nie dając najmniejszych szans bramkarzowi Tęczy. Po ciekawym meczu Święcany zdobywają kolejne trzy punkty, umacniając się na pozycji lidera.