Wis³oka Nieg³owice - Standart ¦wiêcany 2 - 7 (1 - 3)

2 - 5 Pawe³ Sendra

2 - 6 Krystian Sychta

2 - 7 Pawe³ Zaj±c

Standart ¦wiêcany: Karol Okarma - Jakub Kosiba, Krystian Sychta, Pawe³ Sendra, Krystian Okarma - Damian Kosiñski, Pawe³ Zaj±c, Bart³omiej Krzysztofik, Sebastian Ryba - Sebastian S³owik, Krystian Dyba¶ oraz Szymon Zaj±c, Tomasz Biernacki, Dariusz Turek.

W meczu X kolejki kro¶nieñskiej B-klasy Standart ¦wiêcany pokona³ na wyje¼dzie Wis³okê Nieg³owice 7 - 2. Gospodarze jako pierwsi stworzyli dogodn± okazjê do zdobycia bramki, jednak Karol Okarma pokaza³ próbkê swoich umiejêtno¶ci. W odpodwiedzi po kombinacyjnej akcji Krystian Dyba¶ trafi³ w s³upek. W 16 minucie Standart obj±³ prowadzenie. Na lewej stronie mocno powalczy³ Sebastian Ryba, a jego do¶rodkowanie zamkn±³ Krystian Dyba¶, g³ow± kieruj±c pi³kê do siatki. Z biegiem czasu Standart coraz bardziej przejmowa³ inicjatywê. Gdy wydawa³o siê ¿e druga bramka to kwestia czasu, po stracie w ¶rodku pola Wis³oka wyprowadzi³a kontrê. Wró¿ek na pe³nej szybko¶ci wpad³ w pole karne i strza³em przy bli¿szym s³upku doprowadzi³ do wyrównania. W odpowiedzi Standart w przeci±gu piêciu minut zdoby³ dwie identyczne bramki z rzutów wolnych. Najpierw bramkarza gospodarzy zaskoczy³ Krystian Dyba¶, a chwilê pó¼niej Pawe³ Sendra. Drug± po³owê lepiej zaczê³a Wis³oka. W 49 minucie zawodnik Nieg³owic obi³ s³upek bramki Karola Okarmy. W 55 minucie po efektownej akcji Krystian Dyba¶ zdoby³ kolejnego gola. Wis³oka odpowiedzia³a szybko. W 61 minucie po strzale zawodnika Nieg³owic, pi³ka odbi³a siê od jednego z naszych obroñców i wpad³a do siatki. W 69 minucie rzut karny wykorzysta³ Pawe³ Sendra i ¦wiêcnay prowadzi³y ju¿ 5 - 2. Po tej bramce Standart zdominowa³ mecz, d³ugo utrzymuj±c siê przy pi³ce. Kolejn± bramkê zdoby³ Krystian Sychta, tak¿e z rzutu karnego, a wynik na 7 - 2 ustali³ Pawe³ Zaj±c strza³em z dystansu. Standart ¦wiêcany odniós³ zas³u¿one zwyciêstwo, tym razem dziewi±te z rzêdu.