Standart ¦wiêcany - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Jasio³ka Szebnie - Dragon Nowy Glinik 10:0
  • Tajfun £ubno Szlacheckie - Zorza 03 £ubienko 2:2
  • Jasio³ka Hankówka - Brzyszczki - KS II Zarzecze 1:3
  • Standart ¦wiêcany - Wis³oka B³a¿kowa 3:4
  • LKS Warzyce - Wis³oka Nowy ¯migród 0:5
  • Gaudium £ê¿yny - LKS Brzezówka 2:2

26.09.2023r. 17:45

Statystyki dru¿yny

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu 23/24?

Musisz siê zalogowaæ, aby korzystaæ z mini-chatu.

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 4 go¶ci

ogó³em: 1 380 196

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Lider zimuje w ¦wiêcanach

• autor: Rothen86, 2016-11-06 20:50

Kro¶nieñska B-klasa, grupa III

Standart  ¦wiêcany - Nafta Chorkówka   3 - 0 (2 - 0)

1 - 0 Adam Janusz 3'

2 - 0 Bart³omiej Krzysztofik 43'

3 - 0 Pawe³ Zaj±c 58'

Standart ¦wiêcany: Karol Okarma - Jakub Kosiba, Krystian Sychta, Pawe³ Sendra (Tomasz Biernacki 80'), Krystian Okarma - Damian Kosiñski (Robert Wenc 46'), Pawe³ Zaj±c, Bart³omiej Krzysztofik (Pawe³ Stuch 86'), Sebastian Ryba - Adam Janusz, Sebastian S³owik (Szymon Zaj±c 65').

Nafta Chorkówka: Kamil Hada³a - Micha³ Buczyñski, Sebastian Fru¿yñski, Micha³ Harsze, Hubert Kludacz (Gabriel Najba 50'), Adam Lula, Jakub Macok¶, Pawe³ Marsza³ (Krzysztof Nag³owicz 60'), Rafa³ Praszek, Dominik Praszek, S³awomir Wolañski.

¯ó³te kartki: Szymon Zaj±c, Krystian Sychta (¦wiêcany) - Sebastian Fru¿yñski, Adam Lula (Chorkówka)

wiêcej w rozwiniêciu

W meczu koñcz±cym jesienn± rundê kro¶nieñskiej B-klasy Standart ¦wiêcany pokona³ na w³asnym stadionie Naftê Chorkówka 3 - 0. Przed spotkaniem wiadomo by³o ¿e nie zagra nasz czo³owy zawodnik Krystian Dyba¶, zawieszony za kartki. Zast±piæ mia³ go Adam Janusz, który specjalnie na to spotkanie przylecia³ z Anglii. Ju¿ na pocz±tku spotkania Adam potwierdzi³ swoje nieprzeciêtne umiejêtno¶ci. Wykorzystuj±c gapiostwo zawodników Nafty, przej±³ pi³kê w okolicach ¶rodka boiska, popêdzi³ w kierunku bramki, zawin± obroñcê i strza³em po ziemi da³ nam prowadzenie. Klika chwil pó¼niej po zagraniu Paw³a Zaj±ca, sytuacje sam na sam nie wykorzysta³ Sebastian Ryba. Na grz±skim boisku w ¦wiêcanach obu dru¿ynom gra³o siê ciê¿ko. W ¶rodku pola ciê¿ko "harowali" Pawel Zaj±c i Bartek Krzysztofik, tocz±c raz po raz twarde pojedynki z zawodnikami Nafty. W 39 minucie faulowany w polu karnym zosta³ Sebastian S³owik. Rzutu karnego nie wykorzysta³ jedna Pawe³ Sendra. Zawodnicy ¦wiêcan jakby podra¿nieni tym faktem mocniej przycisnêli. W rezultacie Bart³omiej Krzysztofik przej±³ pi³kê w polu karnym i strza³em po ziemi podwy¿szy³ na 2 - 0. W drugiej po³owie obraz gry nie zmieni³ siê. Dominowa³a walka. W 58 minucie mecz rozstrzygn± siê. Lew± strona pogna³ Adam Janusz, dogra³ pikê w pole karne, Sebastian S³owik przepu¶ci³ j±, a akcje wykoñczy³  Pawe³ Zaj±c strza³em z 15 metrów po ziemi. Do koñca spotkania Standart gra³ spokojnie, koncentruj±c siê bardziej na obronie. Jedenaste zwyciêstwo w sezonie sta³o siê faktem. Koñczymy rundê z 34 punktami i rekordowym bilansem 12 meczy bez pora¿ki.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Standart ¦wiêcany 3:4 Wis³oka B³a¿kowa
2023-10-22, 11:00:00